T-backs model 122740 Angels Never Sin
£40.00
- الماركة: Angels Never Sin
- اللون: black
- الفئة: Sexy Bodysuits, Corsets, Belts, Panties, Leggings
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Sweet temptation in black. Igazi is a lacy thong, which seems to look very innocent. A frill at the hips, bows and lace with a beautiful openwork pattern. In fact, it is a very sensual arrangement – the front emanates nudity, which is complemented by a beautiful, pearl stone with luxuriously sparkling zircons. Polish manufacturer. Angels Never Sin collection – because Angels never sin…
جدول المقاسات والتركيب
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 92-96 cm |
| M | 88-92 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 96-100 cm |
| XS | 82-86 cm |
| XXL | 100-104 cm |
| XXXL | 104-108 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | L, XXL, XXXL |
|---|---|
| اللون | black |



Reviews
There are no reviews yet.