Panties model 119536 Julimex Shapewear
$76.33
- الماركة: Julimex Shapewear
- اللون: black
- الفئة: Seamless, Shaping, Slimming Panties, Thongs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Body shaping panties invisible under clothes thanks to seamless, modern technology of edge finishing.
Product features:
– ultra-thin edge finishing- INVISIBLE- LINE technology
– soft, breathable fabric
– perfectly fitted to the body
– special slimming areas
– accentuates the waist
– flattens the belly
– shape the hips
– lift the buttocks
– hygienic insert: 100% Cotton.
جدول المقاسات والتركيب
Spandex 16 %
polyamide 84 %
polyamide 84 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| M | 96-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XS | 84-88 cm |
| XXL | 114-118 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XXL |
|---|---|
| اللون | black |



Reviews
There are no reviews yet.