Cupless Bra model 163437 Axami
£69.42
- الماركة: Axami
- اللون: black
- الفئة: Sexy Bodysuits, Corsets, Belts, Panties, Leggings
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Fiery red flowers bloom with sophisticated embroidery on the cups of this peek-a-boo bra. Black lace is a perfect background for the bold red tangles, which will add spice to your silhouette. Bold cut of cups exposes the beauty of your bust. Detachable shoulder straps allow you to more fully accentuate your feminine assets?
The bra has a standard three-way adjustable girth and adjustable straps.
جدول المقاسات والتركيب
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 92-102 cm |
| M | 87-97 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 97-107 cm |
| XS | 77-82 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, s, L, XL |
|---|---|
| اللون | black |




Reviews
There are no reviews yet.