Soft model 203250 Axami
£50.51
- الماركة: Axami
- اللون: black
- الفئة: Sexy Bodysuits, Corsets, Belts, Panties, Leggings
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Phenomenal model in which you will be ready for any evening, the perfect soft bra made of thin latex which fits under a dress for the evening as well as makes a beautiful decoration of the bust separately. The black bra has adjustable straps and an unpadded cup, between which there is a fashionable and alluring V-shaped metal decoration. The model is fastened with a double-breasted hook-and-eye fastener, other accessories are in gold.
جدول المقاسات والتركيب
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 92-102 cm |
| M | 87-97 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 97-107 cm |
| XS | 77-87 cm |
| XXL | 102-112 cm |
| XXXL | 107-117 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, s, M, L, XL, XXL, XXXL |
|---|---|
| اللون | black |






Reviews
There are no reviews yet.