Sexy skirt model 203431 Axami
£48.41
- الماركة: Axami
- اللون: black
- الفئة: Sexy Shirts, Seductive Gowns
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Rock skirt to complete with bra V-10581 to emphasize your predatory look and attract every eye. The model is made of black, elastic tulle and latex with rubber at the top, which will adjust to the shape of your hips, emphasize them and beautifully expose the roundness of the buttocks.
جدول المقاسات والتركيب
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XS | 83-88 cm |
| XXL | 110-118 cm |
| XXXL | 119-127 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, s, M, L, XL, XXL, XXXL |
|---|---|
| اللون | black |



Reviews
There are no reviews yet.