Panties model 220545 Julimex
£21.10
- الماركة: Julimex
- اللون: pink
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Panties made of soft microfiber with an elegant print, providing exceptional comfort and a subtle look. Thanks to laser cutting and finishing the edges in INVISIBLE_LINE technology, the model remains invisible under clothing, guaranteeing the Perfect Fit effect. The panties have built-in sides that gently envelop the silhouette, ensuring a perfect fit without pressure. The elastic waistband does not roll up or squeeze, which increases comfort when worn all day long. The interior finished with a cotton insert ensures hygiene and freshness. The product is packed in an elegant box, also perfect as a gift.
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 1 %
Spandex 10 %
Polyamide 89 %
Spandex 10 %
Polyamide 89 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| XXL | 118-122 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XL, XXL |
|---|---|
| اللون | pink |




Reviews
There are no reviews yet.