Brazilian style panties model 226934 Kinga
£40.00
- الماركة: Kinga
- اللون: pink
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Brazilian Allana B-1227/2 were made from a spectacular, embroidered material in a shade of pink, which gives them lightness and emphasizes the feminine character. The front is embellished with decorative, pink stripes, introducing a note of sensuality and modern style. The back made of double tulle perfectly fits the body, so the panties remain invisible under clothing, even more fitted ones. The Brazilian cut slims the silhouette and accentuates natural shapes, while providing comfort for everyday wear.
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 10 %
Spandex 20 %
Polyamide 55 %
Polyester 15 %
Spandex 20 %
Polyamide 55 %
Polyester 15 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XS | 82-88 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, s, M, L, XL |
|---|---|
| اللون | pink |




Reviews
There are no reviews yet.