Brazilian style panties model 226771 Kinga
£35.80
- الماركة: Kinga
- اللون: black
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Black Brazilian figs Comfort B-861/2 are a perfect combination of elegance and everyday comfort. The cut visually lengthens the legs, subtly emphasizing the female silhouette and giving it lightness. The model is made of soft, pleasant to the touch fabric, which guarantees comfort throughout the day. The back made of double layer of delicate tulle makes the lingerie invisible under clothing, providing a smooth and natural effect. The cotton insert ensures freshness and hygiene, making the model perfect for everyday use.
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 16 %
Spandex 14 %
Polyamide 70 %
Spandex 14 %
Polyamide 70 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XS | 82-88 cm |
| XXL | 112-118 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, s, M, L, XL, XXL |
|---|---|
| اللون | black |




Reviews
There are no reviews yet.