Panties model 136111 Gorsenia Lingerie
£24.66
- الماركة: Gorsenia Lingerie
- اللون: black
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Elegant, black panties with a very thoughtful form. Covering at the front and back and slightly transparent at the edges, thanks to which the hips look shapely and very attractive. The top with lace inserts.
جدول المقاسات والتركيب
Spandex 7 %
polyamide 90 %
Polyester 3 %
polyamide 90 %
Polyester 3 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| XXXXL | 114-118 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | s, M, XL, XXXL |
|---|---|
| اللون | black |




Reviews
There are no reviews yet.