Brazilian style panties model 152366 Gorsenia Lingerie
$60.29
- الماركة: Gorsenia Lingerie
- اللون: red
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Maroon panties in a very neat edition. They look beautiful in virtually any size. Back enriched with a light, subtle clearance, placed in the lower part of the buttocks. Impressive insertion in the form of sensual, lace application on the front. Pleasant to the touch, satin fabric with elastic properties.
جدول المقاسات والتركيب
Spandex 7 %
polyamide 90 %
Polyester 3 %
polyamide 90 %
Polyester 3 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | s |
|---|---|
| اللون | red |



Reviews
There are no reviews yet.