Brazilian style panties model 226954 Kinga
$60.29
- الماركة: Kinga
- اللون: black
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Brazilian figs Mirage B-1147/2 are an elegant combination of comfort and sensual style. Made of lightweight, semi-transparent fabric and finished with subtle lace details, they delicately emphasize the line of the hips and buttocks. The Brazilian cut beautifully shapes the silhouette, giving it a feminine, harmonious look and lightness. This is a proposal for women who want to enrich their lingerie with a touch of sophistication and subtle sensuality.
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 10 %
Spandex 20 %
Polyamide 55 %
Polyester 15 %
Spandex 20 %
Polyamide 55 %
Polyester 15 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XS | 82-88 cm |
| XXL | 112-118 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, XXL |
|---|---|
| اللون | black |





Reviews
There are no reviews yet.