Brazilian style panties model 227526 Kinga
£29.50
- الماركة: Kinga
- اللون: beige
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Brazilian figs Allana B-1184/2 in ecru color are the perfect addition to the set, combining decorative embroidery with a double layer of tulle at the back. This combination makes the model look elegant, while remaining functional, not standing out under clothing and beautifully accentuating the silhouette. Delicate, thin strips at the waist serve as a subtle decoration, adding a modern and slightly sensual expression to the lingerie.
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 16 %
Spandex 14 %
Polyamide 70 %
Spandex 14 %
Polyamide 70 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XS | 82-88 cm |
| XXL | 112-118 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, s, M, XXL |
|---|---|
| اللون | beige |





Reviews
There are no reviews yet.