Panties model 108370 Julimex Lingerie
$52.27
- الماركة: Julimex Lingerie
- اللون: beige
- الفئة: Seamless, Shaping, Slimming Panties, Thongs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
<Classic bikini bottom with a slightly raised state made of smooth, elastic fabric. Invisible under clothing thanks to seamless, modern technology of edge finishing INVISIBLE-LINE. The front is decorated with subtle mesh inserts.
<Packaged in a box with a charming bow, perfect for a gift.
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 1 %
Spandex 20 %
polyamide 89 %
Spandex 20 %
polyamide 89 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| XXL | 118-122 cm |
| XXXL | 124-128 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | s, XXL, XXXL |
|---|---|
| اللون | beige |


Reviews
There are no reviews yet.