Panties model 133752 Julimex Lingerie
£27.40
- الماركة: Julimex Lingerie
- اللون: black
- الفئة: Seamless, Shaping, Slimming Panties, Thongs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Elegant and very functional panties made in Invisible Line technology. They have a seamless finish, which makes them disappear completely under clothing. Higher waist, ending near the navel. Composition:
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 1 %
Spandex 10 %
polyamide 89 %
Spandex 10 %
polyamide 89 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| XXL | 118-122 cm |
| XXXL | 124-128 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | s, M, L, XL, XXL, XXXL |
|---|---|
| اللون | black |



Reviews
There are no reviews yet.