Panties model 173821 Irall
£29.50
- الماركة: Irall
- اللون: black
- الفئة: Sexy Bodysuits, Corsets, Belts, Panties, Leggings
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Comfortable and sexy Zora panties in black made of pleasant viscose. A mesh insert on the front, fancy cut-outs on the back and a silver ornament with 9 crystals. The bottom of the panties is finished with lace in a floral pattern. Packaged in a box.
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 4 %
Spandex 10 %
polyamide 20 %
Polyester 1 %
Viscose 65 %
Spandex 10 %
polyamide 20 %
Polyester 1 %
Viscose 65 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 92-100 cm |
| M | 87-96 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 96-104 cm |
| XXL | 100-110 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | s, M, L, XL, XXL |
|---|---|
| اللون | black |



Reviews
There are no reviews yet.