Panties model 192263 Gaia
£35.80
- الماركة: Gaia
- اللون: pink
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Feminine panties in pink color.
– higher-waisted model
– are made of smooth knit fabric
– embroidered and patterned knit inserts on the front
– decorative bow on the front
– on back an insert from embroidery
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 10 %
Spandex 14 %
polyamide 56 %
Polyester 20 %
Spandex 14 %
polyamide 56 %
Polyester 20 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| XXXL | 112-116 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | M |
|---|---|
| اللون | pink |




Reviews
There are no reviews yet.