Panties model 198064 Gorsenia Lingerie
£40.00
- الماركة: Gorsenia Lingerie
- اللون: beige
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
These panties are unique with their smooth fabric and higher cut for comfortable wear. The soft and airy fabric is perfect for everyday wear. The decorative back adds a charming touch. Finished with piping at the legs, with a delicate holding elastic at the waist. Packaged in an elegant box. Polish product, distinguished by high quality.
جدول المقاسات والتركيب
Spandex 7 %
polyamide 90 %
Polyester 3 %
polyamide 90 %
Polyester 3 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XXXL |
|---|---|
| اللون | beige |



Reviews
There are no reviews yet.