Panties model 201990 Julimex
£21.10
- الماركة: Julimex
- اللون: blue
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
The panties with seamless construction are an excellent choice for women who appreciate comfort and perfect fit. The Perfect Fit model ensures comfort of wearing, perfectly adhering to the body. The panties have a higher cut, which emphasizes the silhouette, and the soft and airy fabric makes them exceptionally pleasant for the skin. Inside there is a cotton insert, which guarantees extra hygiene and comfort. The product is packaged in an elegant box, also ideal for a gift.
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 1 %
Spandex 10 %
polyamide 89 %
Spandex 10 %
polyamide 89 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| XXL | 118-122 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | s, XXL |
|---|---|
| اللون | blue |




Reviews
There are no reviews yet.