Panties model 211165 Gorsenia Lingerie
£40.00
- الماركة: Gorsenia Lingerie
- اللون: black
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Elegant panties made of soft, pleasant to the touch microfiber, providing comfort all day long. Decorative embroidery and subtle mesh decorations add to their unique charm. Covered sides guarantee a perfect fit, and a flat elastic band ensures that the lingerie does not show under clothing. The cotton insert inside ensures hygiene and comfort. Packed in an elegant box, also perfect as a gift.
جدول المقاسات والتركيب
Spandex 7 %
polyamide 90 %
Polyester 3 %
polyamide 90 %
Polyester 3 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| XXXXL | 114-118 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | M, L, XL, XXL, XXXL |
|---|---|
| اللون | black |




Reviews
There are no reviews yet.