Panties model 216150 Gorsenia Lingerie
£40.00
- الماركة: Gorsenia Lingerie
- اللون: black
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Timeless cut, muted colors, and delicate embellishments, these classic briefs are a combination of elegance and comfort. The smooth back provides discretion under clothing, while the decorative embroidery on the front adds subtle charm to the lingerie. The soft, flat elastic ensures comfort and a perfect fit, and the cotton insert inside ensures hygiene and freshness throughout the day. Packaged in an elegant box, perfect for everyday wear and as a stylish addition to your lingerie wardrobe.
جدول المقاسات والتركيب
Spandex 7 %
polyamide 90 %
Polyester 3 %
polyamide 90 %
Polyester 3 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | M, L, XL, XXL |
|---|---|
| اللون | black |




Reviews
There are no reviews yet.