Panties model 217966 Gaia
£40.00
- الماركة: Gaia
- اللون: navy blue
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Elegant lace panties made of delicate lace, packaged in a stylish box. They have a see-through back, which adds subtle sensuality. The flat elastic band ensures comfort when wearing, and the decorative bow at the waist gives them charm. Inside there is a cotton insert for greater comfort and hygiene. An ideal choice for women who appreciate elegance and comfort.
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 10 %
Spandex 15 %
Polyamide 75 %
Spandex 15 %
Polyamide 75 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| XXXL | 112-116 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | s, M, L, XXL, XXXL |
|---|---|
| اللون | navy blue |



Reviews
There are no reviews yet.