Panties model 220548 Julimex
£21.10
- الماركة: Julimex
- اللون: blue
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Panties made of soft, elastic microfiber decorated with a delicate print, which ensures exceptional comfort and an attractive look. Thanks to laser cutting and the use of INVISIBLE_LINE technology, the model perfectly fits the body, remaining invisible under clothing. The Perfect Fit effect guarantees a perfect fit without pressure, the panties are non-binding and do not roll up at the waist, providing full freedom of movement throughout the day. The inside of the panties is finished with a cotton insert for freshness and comfort. The product is packed in an elegant box, also perfect as a gift.
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 1 %
Spandex 10 %
Polyamide 89 %
Spandex 10 %
Polyamide 89 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| XXL | 118-122 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XL, XXL |
|---|---|
| اللون | blue |





Reviews
There are no reviews yet.