Panties model 222837 Axami
£27.40
- الماركة: Axami
- اللون: red
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Panties perfectly matched to the set with bra V-12021, kept in an elegant, burgundy color. Made of soft microfiber and delicate mesh, they provide comfort and a subtle, feminine look. The microfiber folded in half ensures that the material does not stand out under clothing, guaranteeing a smooth finish. Comfortable, wide waistband and cotton gusset ensure the highest wearing comfort throughout the day.
جدول المقاسات والتركيب
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 102-107 cm |
| M | 96-101 cm |
| S | 90-95 cm |
| XL | 108-115 cm |
| XS | 84-89 cm |
| XXL | 116-125 cm |
| XXXL | 126-135 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, s, M, XXL, XXXL |
|---|---|
| اللون | red |





Reviews
There are no reviews yet.