Petticoat model 133786 Julimex Shapewear
£48.41
- الماركة: Julimex Shapewear
- اللون: black
- الفئة: Shaping, Slimming Corsets, Bodysuits, Belts
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Half skimmer completely invisible under clothing, thanks to Invisible-Line technology. Seamless, made of breathable fabric, custom-made. Body shaping – special zones slenderize abdomen and influence attractive shape of hips. Anti-Slide system prevents the fabric from rolling and slipping, ensuring full comfort. You simply must have it!
جدول المقاسات والتركيب
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XS | 84-88 cm |
| XXL | 114-118 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, XL |
|---|---|
| اللون | black |


Reviews
There are no reviews yet.