Soft model 164093 Axami
£84.93
- الماركة: Axami
- اللون: black
- الفئة: Sexy Bodysuits, Corsets, Belts, Panties, Leggings
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Artfully finished and tempting bra with decorative red and black lace will turn heads! Original embroidery, blooming with red pattern on black cups, tulle inserts and delicate bows – this combination holds irresistible charm. On the neckline the most important role is played by the weave of black, adjustable straps, to make you even more irresistibly charming. The bra has a standard, three-step circumference adjustment and non-removable straps. All accessories are in the color of gold. It looks great when combined with V-10028 thong.
جدول المقاسات والتركيب
| Size | Chest |
|---|---|
| L | 92-102 cm |
| M | 87-97 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 97-107 cm |
| XS | 77-87 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, s, M, L, XL |
|---|---|
| اللون | black |




Reviews
There are no reviews yet.