T-backs model 183631 Axami
£31.60
- الماركة: Axami
- اللون: white
- الفئة: Thongs, Strings
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
The flowy and ultra-transparent bra-style panties are an accessory to the bra, the snow-white color gives the set irresistible charm and sex appeal. The hips and buttocks are encircled by soft and stretchy tulle, with gold-colored embellishments at the top to make the whole look flashy and chic.
جدول المقاسات والتركيب
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XS | 83-88 cm |
| XXL | 110-118 cm |
| XXXL | 119-127 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | s, M, L, XL, XXL, XXXL |
|---|---|
| اللون | white |




Reviews
There are no reviews yet.