T-backs model 194583 Axami
£77.66
- الماركة: Axami
- اللون: black
- الفئة: Thongs, Strings
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Elegant and sensual thongs made of blue-black embroidery, which has a shimmering effect, look very impressive. The embroidery adds subtlety to them, while emphasizing their exclusive character. In addition, the thongs have a metal ring in the form of an ornament. It’s a detail that adds originality and a unique touch to them. The metal element is also an interesting contrast to the embroidery, creating a harmonious combination, the back of the panties made of delicate black tulle.
جدول المقاسات والتركيب
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XS | 83-88 cm |
| XXL | 110-118 cm |
| XXXL | 119-127 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, M, XL |
|---|---|
| اللون | black |




Reviews
There are no reviews yet.