T-backs model 222838 Axami
£60.71
- الماركة: Axami
- اللون: red
- الفئة: Thongs, Strings
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Brazilian strings perfectly matched to the set with bra V-12021, maintained in an elegant, burgundy color. This model enticingly emphasizes the buttocks, combining a sensual look with everyday wearing comfort. Made of soft microfiber and delicate mesh, they subtly adjust to the silhouette. Microfiber folded in half makes the material not stand out under clothing, providing a smooth finish. Comfortable, wide waistband and cotton gusset guarantee the highest comfort throughout the day.
جدول المقاسات والتركيب
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 102-107 cm |
| M | 96-101 cm |
| S | 90-95 cm |
| XL | 108-115 cm |
| XS | 84-89 cm |
| XXL | 116-125 cm |
| XXXL | 126-135 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, s, M, L, XL, XXL, XXXL |
|---|---|
| اللون | red |





Reviews
There are no reviews yet.