Tights model 112522 Gatta
£48.41
- الماركة: Gatta
- اللون: black
- الفئة: Hosiery, Legwear, Stockings and Tights for Women
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Innovative, strongly covering tights Black Brillant. Made of stretchy knitted fabric obtained by combining Lycra fibre with shiny polyamide. Delicately emphasize the line of legs and optically slenderize them. Perfectly fit to the body. Very comfortable. Perfect for cold days and evenings. Simply “Perfect fit – perfect fit”. Product recommended by Justyna Steczkowska.
جدول المقاسات والتركيب
Spandex 24 %
polyamide 76 %
polyamide 76 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 108-120 cm |
| M | 104-116 cm |
| S | 100-112 cm |
| XL | 108-128 cm |
| XXL | 124-139 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XXL, XXXL |
|---|---|
| اللون | black |


Reviews
There are no reviews yet.