Brazilian style panties model 209543 Gorsenia Lingerie
$84.34
- الماركة: Gorsenia Lingerie
- اللون: beige
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Elegant Brazilian style panties that combine comfort with a sensual style. Thanks to the exposed buttocks, they subtly emphasize the silhouette, adding feminine charm. Covered sides provide full coverage while maintaining an elegant look. The flat elastic band guarantees comfortable wear without showing under clothing, and the inner cotton insert ensures comfort and hygiene throughout the day. Panties are packed in a box, making them an ideal choice for a gift or as a luxurious element of everyday lingerie.
جدول المقاسات والتركيب
Spandex 7 %
polyamide 90 %
Polyester 3 %
polyamide 90 %
Polyester 3 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XXL |
|---|---|
| اللون | beige |



Reviews
There are no reviews yet.