Panties model 158873 Gorsenia Lingerie
£23.36
- الماركة: Gorsenia Lingerie
- اللون: beige
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Full, elegant panties, which will allow you to both beautiful, feminine look and full comfort. The front is made of a combination of delicate tulle, stretch knit and incredibly beautiful floral lace, which decorates the front of the underwear. Back with lace insertion at the top.
جدول المقاسات والتركيب
Spandex 7 %
polyamide 90 %
Polyester 3 %
polyamide 90 %
Polyester 3 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| XXXXL | 114-118 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | M, XXL, XXXL, XXXXL |
|---|---|
| اللون | beige |



Reviews
There are no reviews yet.