Brazilian style panties model 226765 Kinga
£31.60
- الماركة: Kinga
- اللون: black
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Black lace Brazilian panties Dots B-1152/2 are a combination of elegance and comfort in a sensual version. Made of delicate mesh, decorated with subtle embroidery, they stand out with exceptionally feminine and light character. The back of the model is finished with double tulle, which ensures comfort of wearing and an aesthetic, smooth effect under clothing. Striking cutouts with decorative straps add a modern style and subtle sensuality to the whole.
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 10 %
Spandex 20 %
Polyamide 55 %
Polyester 15 %
Spandex 20 %
Polyamide 55 %
Polyester 15 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XXL | 112-118 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | s, M, L |
|---|---|
| اللون | black |




Reviews
There are no reviews yet.