Panties model 226766 Kinga
£40.00
- الماركة: Kinga
- اللون: black
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Black Luna P-1098/3 figs full of lace were made of delicate, elastic lace and subtle, invisible mesh that beautifully emphasize the female silhouette. A flat elastic band decorated with gold buckles was used at the waist, perfectly matching the elegant black lingerie. The model impresses with its aesthetics, while also providing comfort and convenience for wearing throughout the day.
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 16 %
Spandex 14 %
Polyamide 70 %
Spandex 14 %
Polyamide 70 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XS | 82-88 cm |
| XXL | 112-118 cm |
| XXXL | 118-124 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, s, M, L, XL, XXL, XXXL |
|---|---|
| اللون | black |



Reviews
There are no reviews yet.