Brazilian style panties model 226767 Kinga
£27.40
- الماركة: Kinga
- اللون: black
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Black lace Brazilian panties Luna B-1131/3 are made of elegant lace, which subtly emphasizes the female silhouette and gives it a sensual character. The Brazilian cut strongly emphasizes the buttocks, beautifully shaping their shape and highlighting the hip line. The delicate lace adds elegance to the whole, combining refined style with a bolder, feminine accent.
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 16 %
Spandex 14 %
Polyamide 70 %
Spandex 14 %
Polyamide 70 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XS | 82-88 cm |
| XXL | 112-118 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS |
|---|---|
| اللون | black |



Reviews
There are no reviews yet.