Panties model 226768 Kinga
£35.80
- الماركة: Kinga
- اللون: white
- الفئة: Briefs
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
White women’s figs Michelle P-339/3 were made of a combination of embroidery, knitwear, double tulle, and soft lace, creating an exceptionally subtle and feminine model. The lingerie fits perfectly under clothing, delicately emphasizing the natural beauty of the silhouette and providing comfort throughout the day. It is not only a wardrobe element, but also a sense of uniqueness and perfect fit that accompanies you in every situation.
جدول المقاسات والتركيب
Cotton 3 %
Spandex 10 %
Polyamide 62 %
Polyester 25 %
Spandex 10 %
Polyamide 62 %
Polyester 25 %
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| XS | 82-88 cm |
| XXL | 112-118 cm |
| XXXL | 118-124 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, s, M, L, XL, XXL, XXXL |
|---|---|
| اللون | white |



Reviews
There are no reviews yet.