T-backs model 164092 Axami
£35.80
- الماركة: Axami
- اللون: black
- الفئة: Sexy Bodysuits, Corsets, Belts, Panties, Leggings
Description
Delivery Info
Additional information
Size Guide
Reviews (0)
Deep cut thong with a tempting to the senses red and black floral lace on the overlap is a must have for your lingerie drawer. The front of the model is combined in an unusual way with triangular tulle inserts and straps decorated with gold-coloured regulators. Comfortable and beautiful thong is a great complement to the bra V-10021.
جدول المقاسات والتركيب
| Size | Hips width |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XS | 83-88 cm |
Estimated delivery: 3 days
| المقاس | XS, s, M, L, XL |
|---|---|
| اللون | black |




Reviews
There are no reviews yet.